Nápoj stříbrného větru

844

Nové

BO HE CHA

TCM účinky:

  • Vylučuje horký vítr FENG RE z povrchu těla BIAO
  • Pročišťuje a zprůchodňuje hlavu, oči a hrdlo od větru FENG
  • Vylučuje horký toxin RE DU z povrchu BIAO
  • Vylučuje vlhko SHI a utišuje bolesti při napadení zevním škodlivým větrem FENG

Více informací

Toto zboží již není na skladě

479,00 Kč

Parametry

Složení Bo he (Máta - nať), Fang feng (Ledebouriela rozkladitá - kořen), Ye ju hua (Zlateň indická – květ), Lian qiao (Zlatice převislá – plod)
Balení 100 g bylinného produktu v prášku
Dávkování Doporučená denní dávka jsou 4 g prášku 2 x denně 2 odměrky (2gramy)

Více informací

Složení:

  • Bo he (Máta - nať)
  • Fang feng (Ledebouriela rozkladitá - kořen)
  • Ye ju hua (Zlateň indická – květ)
  • Lian qiao (Zlatice převislá – plod)
Dávkování:

doporučená denní dávka nápoje je 4 gramy tj. 4 odměrky 1 × denně. Děti do 12 let užívají poloviční dávku. Užívá se kupř. jak při akutních virózách, tak i při chronických zánětech horních cest dýchacích a celoročních rýmách (lze užívat i dlouhodobě) či jako prevence v období zvýšeného výskytu viróz (na podzim a na jaře), rovněž lze užívat při svědění kůže u kožních nemocí a v alergické sezóně, kupř. při pylových rýmách na jaře a v létě. V Číně pro urych­lení účinku lze v akutním případě (nachlazení apod.) zvýšit dávkování a tento nápoj pít častěji a to 3–4 × denně.

Upozornění: Vzhledem k tomu, že se jedná o 100% přírodní produkt, pocházející z přírodní sklizně (žádné geneticky klonované ani modifikované pícniny, chemicky ošetřované a chuťově a barevně indiferentně stejné...), je třeba počítat s tím, že každá šarže může míti i trochu jinou barvu a chuť, což ovšem není na závadu a nemění to nic na deklarovaném účinku nápoje!

Příprava - Koncentrovaný prášek (v poměru 1:5) se zalije horkou vodou a teplý se popíjí. Rovněž lze do nápoje přidat bylinné tablety (nejlépe rozdrcené), které se používají při akutních potížích (kupř. Chlad ranní mlhy (002) nebo Vyvanutí dračí jeskyně (007) nebo Zátiší poustevníka Changa (114) a vše pozřít současně.

Po ránu je ideální kombinace MUDRce a ženšenu – kupř. 3 odměrky MUDRce + 1 odměrka ženšenu, přes den se většinou (dle potřeby) popíjejí Nápoj pěti hvězd (místo černé kávy, má i lehce podobnou chuť) či Nápoj nebeské víly, jinak Nápoj stříbrného větru se pije celý den při akutních potížích (virózy, alergie apod.)

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety a nápoje TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší, tzn. že 1 gram bylinných tablet odpovídá 5 gramům sušených bylin) a kvality (naprosto bezprecedentní testování, a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny a přírodní medicíny vůbec představit a dopřát!


Balení:

100 g bylinného produktu v prášku (100% přírodní, bez jakýchkoliv syntetických či pojivových látek).


zdroj: MUDr. Petr Hoffmann, TCM Herbs s.r.o., [převzato 2017-10-25] Dostupné z:  https://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/caj/844-napoj-stribrneho-vetru

Zákazníci, kteří si koupili stejné zboží, koupili také: