Nápoj z pravého ženšenu

822

Nové

REN SHEN CHA

TCM účinky:

  • Mocně doplňuje nedostatečnou prvopočáteční primární esenci a energii čchi ledvin
  • Posiluje energii čchi sleziny a plic
  • Posiluje nedostatečný jin
  • Uklidňuje ducha SHEN z nedostatku energie čchi a krve a navyšuje intelekt
  • Odstraňuje stagnaci jaterní energie čchi

Více informací

Toto zboží již není na skladě

999,00 Kč

Parametry

Složení Ren shen (Ženšen - kořen), Bai ji li (Kotvičník zemní - plod)
Balení 100 g bylinného produktu v prášku
Dávkování Doporučená denní dávka jsou 2 g prášku 1x denně 2 odměrky (2 gramy)

Více informací

Složení:

  • Ren shen (Ženšen - kořen)
  • Bai ji li (Kotvičník zemní - plod)

Dávkování:

Doporučená denní dávka je 2 gramy, tj. 2 odměrky 1 × denně, nejlépe jako první nápoj dne (lze užít místo snídaně), kdy tyto 2 odměrky lze přidat do Nápoje čínských MUDRců a spolu rozmíchat a vypít. Tento nápoj je pak i chutný, lahodný a povzbuzující. Děti do 12 let užívají poloviční dávku. Pro urychlení účinku ženšenu lze zvýšit dávkování a tento nápoj pít častěji a to 2–3 × denně. Lze užívat bez omezení doby. V případě současného užívání s bylinnými tabletami je možno použít i tento způsob: veškeré tablety, které se doporučují během dne užívat (kupř. 3 × 2 tbl denně od 2 různých produktů = 12 tablet celkem), rozpustíme všechny najednou a dohromady v tomto ranním Nápoji z pravého ženšenu a Nápoji čínských MUDRců a pečlivě rozmícháme tak, abychom vše vypili a dole nezůstal žádný „lógr“. Můžeme do něho přidat i trochu nepasterizovaného kravského či jiného mléka.

Upozornění: Vzhledem k tomu, že se jedná o 100% přírodní produkt, pocházející z přírodní sklizně (žádné geneticky klonované ani modifikované pícniny, chemicky ošetřované a chuťově a barevně indiferentně stejné...), je třeba počítat s tím, že každá šarže může míti i trochu jinou barvu a chuť, což ovšem není na závadu a nemění to nic na deklarovaném účinku nápoje!

Příprava - Koncentrovaný prášek se přelije cca 2 dcl horké vody a teplý se popíjí.

Po ránu je ideální kombinace MUDRce a ženšenu – kupř. 3 odměrky MUDRce + 1 odměrka ženšenu, přes den se většinou (dle potřeby) popíjejí Nápoj pěti hvězd (místo černé kávy, má i lehce podobnou chuť) či Nápoj nebeské víly, jinak Nápoj stříbrného větru se pije celý den při akutních potížích (virózy, alergie apod.)

Upozornění: Specifická hmotnost tohoto nápoje (1 kg peří není objemem 1 kg železa) kolísá. Proto se zdá krabička býti naplněna někdy z půli (cca 80 odměrek), jindy je zase až po okraj (110 odměrek), ale vždy je tam přesně 100 g!

Nepoužívat (dle tradiční čínské medicíny) v případě – akutních infekčních onemocněních s horečkou (kupř. bakteriální angína či bakteriální zápal plic apod.), jinak pravý ženšen je mimořádně bezpečný a to ať sám nebo i v kombinaci s jinými chemickými léky.

Balení:

100 g bylinného produktu v prášku (100% přírodní, bez jakýchkoliv syntetických či pojivových látek).


zdroj: MUDr. Petr Hoffmann, TCM Herbs s.r.o., [převzato 2017-10-25] Dostupné z:  https://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/caj/822-napoj-z-praveho-zensenu

Zákazníci, kteří si koupili stejné zboží, koupili také: