Jerlínový čaj

302

Nové

ZHONG HUAI TEA

Čaj pro pročištění a harmonizaci.

Více informací

Toto zboží již není na skladě

195,00 Kč

Parametry

Složení Jerlín japonský 90%, Jujuba čínská 10%
Balení 30 sáčků/ 1,5g
Dávkování 1 sáček ráno a večer

Více informací

Pití odvaru, jenž obsahuje plody Jerlínu japonského a Jujuby čínské, má na dálném východě staletou tradici. Nápoj byl velmi oblíben zejména pro vynikající schopnost pročistit organismus a odvádět tzv. přebytečné stagnace, které se projevují především u stavů vyvolaných nepřiměřenou konzumací či kombinací jídel a sníženou fyzickou aktivitou. Dle čínské medicíny tato stagnace brání volnému toku životní energie a v lidském těle slábne schopnost regenerace a správné látkové výměny. Pak na jedné straně vzniká stav nadbytku a akumulace (hromadění tuků, tvorba žlučových či močových kaménků, zadržování toxinů v těle, zácpa) a na druhé straně nedostatku a hladu po energii (poruchy prokrvení, nevýkonnost, únava

Ve staré Číně a Japonsku byl nápoj vyhledáván ve vyšších kruzích a mezi učenci. Tedy lidmi inteligentními a společensky úspěšnými, kterým šlo o zlepšení zdraví. Chyběla jim však dostatečná tělesná aktivita, proto hledali jiný prostředek k zajištění správných tělesných funkcí.

Složení:

Jerlín japonský 90%, Jujuba čínská 10%

Dávkování:

Čaj se pije ráno a večer, vždy jeden sáček, nebo se původní sáček ještě jednou vylouhuje. Doba odstupu od jídla je 15 min. před jídlem či hodinu po jídle. Díky zvláštní hořké chuti připomínající kávu může sloužit jako její vhodná a zdravá náhrada.

Balení:

30 sáčků/ 1,5g


Zákazníci, kteří si koupili stejné zboží, koupili také: