Sleva!

MycoCholest

MM012

Nové

Kvalitní kombinace Shiitakečervené fermentované rýže, která díky obsahu monakolinu přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Pro podporu účinku obsahuje koenzym Q10 a rutin.

TCM účinky:

  • Pomáhá udržet správnou hladinu cholesterolu v těle,
  • podporuje kardiovaskulární systém.

Více informací

14 ks

Skladem

390,00 Kč

-59,00 Kč

449,00 Kč

471,90 Kč za balení

Parametry

Složení Organická červená fermetnovaná rýže – 420mg, shiitake (Lentilnula edodes) – 100mg, koenzym Q10 – 15mg, rutin – 15mg
Balení 120 kapslí po 500mg
Dávkování Doporučená denní dávka je 2x denně 2 kapsle, tablety užívejte na lačno (min.20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem
Upozornění Produkt není určen pro děti a mladé do 18 let, pro těhotné a kojící. Není vhodný pro ty, kteří podstoupili transplantaci orgánů nebo operaci v posledních šesti měsících. Neměl by být užíván souběžně s léky na cholesterol.

Více informací

Hlavní složkou produktu MycoCholest je červená fermentovaná rýže, která se používá v tradiční čínské medicíně již po tisíce let. Červená rýže se zpracovává fermentací pomocí kvasinek Monascus purpureus. Vzniká tak látka bohatá na monakoliny (zvláště monakolin K), která dokáže udržovat správnou hladinu cholesterolu a triglyceridů v organismu.

Používá se výhradně červená fermentovaná rýže, která se organicky pěstuje a zpracovává v USA. Veškerá jejich produkce prochází přísným testováním. Díky tomu máme jistotu, že náš produkt neobsahuje žádné škodlivé látky (např. toxiny citrinin či nephrotoxin), což bývá častý problém čínských producentů.

Aby zůstalo zachováno celé spektrum účinných látek a zároveň se zvýšil účinek produktu, používáme extrakt červené fermentované rýže o koncentraci pouze 0,6%.

Při přívodu 10 mg monakolinu K z přípravků z červené fermentované rýže denně přispívá konakolin K k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

MycoCholest dále obsahuje medicinální houbu Shiitake, koenzym Q10, který je třeba při užívání červené fermentované rýže více doplňovat, a rutin (vitamin P).


Složení:

Složení v 1 kapsli:
Shiitake, houževnatec jedlý, Lentinula edodes, 0,6% Monakolin K – 50mg
prášek z červené fermentované rýže, Monascus purpureus, 30% extrakt – 420mg
koenzym Q10 - 15mg
rutin - 15mg
pomocné látky: bez pomocných látek, aditiv a konzervantůDávkování:

  • doporučená denní dávka je 2x denně 2 kapsle
  • tablety užívejte na lačno (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem


Balení:

120 kapslí po 500mg - v želatinových kapslích 

Upozornění:

Nevhodné pro děti, mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy, dále pro osoby užívající hypolipidemika a osoby s onemocněním ledvin, jater a se svalovými poruchami. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Zákazníci, kteří si koupili stejné zboží, koupili také: