Mišpulníkový sirup

300

Nové

CHUAN BEI PI PA LU

Bylinný sirup

Více informací

10 ks

250,00 Kč

Parametry

Složení CHUAN BEI MU, PI PA YE, BAI BU, JIE GENG, BO HE
Balení 150 ml
Dávkování 1 polévková lžíce 3 x denně

Více informací

Hlavní složkou směsi jsou listy z mišpulníku japonského. Tento již zdomácnělý strom je v Asii velmi rozšířen zejména pro své sladké plody, podobající se malým hruškám. Strom kvete v zimě a plody dozrávají na jaře, podobně jako u nás třešně. Džem z plodů mišpulníku je lahůdkou pro děti. Tyto plody, podobající se zlatavým hruštičkám jsou zobrazeny na obalu sirupu. Za mišpulníkovými plody ve své famóznosti nezaostávají ani jeho listy. Protože v čínské medicíně se málokdy používá pouze jedna léčivka, je i v MIŠPULNÍKOVÉM SIRUPU zastoupeno bylin více. Důležitá je zejména fritilárie, která je považována za osvědčeného partnera mišpulníkových listů v recepturách. I originální název sirupu obsahuje jména těchto dvou rostlin (CHUAN BEI – fritilárie, PI PA – mišpulník). Další pomocné byliny doplňují sirup tak, aby měl komplexní působení. Díky své příjemné chuti je vhodný obzvláště pro děti.


Složení:

  • CHUAN BEI MU - fritilárie
  • PI PA YE - mišpulník
  • BAI BU - stemona
  • JIE GENG - platykodon
  • BO HE - máta
  • XING REN - meruňka

Poznámka:
Vzhledem k tomu, že nejčastějšími konzumenty sirupu jsou děti, které často odmítají „hořkou medicínu“, byl do sirupu přidán třtinový cukr. Při dodržování návodu je denní dávka cukru ze sirupu nižší než 1 gram, což je množství, které prakticky neovlivní denní profil ani u diabetiků.
Při léčbě kašle a zahlenění důrazně doporučujeme přerušení konzumace sladkostí a mléčných výrobků!


Dávkování:
1 polévková lžíce 3x denně event. na spaní. Tuto dávku lze zvyšovat či snižovat podle stavu. U dětí se obvykle předepisuje dávka o polovinu nižší. Doporučujeme před vypitím smíchat s teplou vodou.




Balení:

150ml

Zákazníci, kteří si koupili stejné zboží, koupili také: