Mišpulníkový sirup

300

Nové

CHUAN BEI PI PA LU

Bylinný sirup

Více informací

7 ks

250,00 Kč

Parametry

Složení CHUAN BEI MU, PI PA YE, BAI BU, JIE GENG, BO HE
Balení 150 ml
Dávkování 1 polévková lžíce 3 x denně

Více informací

Hlavní složkou směsi jsou listy z mišpulníku japonského. Tento již zdomácnělý strom je v Asii velmi rozšířen zejména pro své sladké plody, podobající se malým hruškám. Strom kvete v zimě a plody dozrávají na jaře, podobně jako u nás třešně. Džem z plodů mišpulníku je lahůdkou pro děti. Tyto plody, podobající se zlatavým hruštičkám jsou zobrazeny na obalu sirupu. Za mišpulníkovými plody ve své famóznosti nezaostávají ani jeho listy. Protože v čínské medicíně se málokdy používá pouze jedna léčivka, je i v MIŠPULNÍKOVÉM SIRUPU zastoupeno bylin více. Důležitá je zejména fritilárie, která je považována za osvědčeného partnera mišpulníkových listů v recepturách. I originální název sirupu obsahuje jména těchto dvou rostlin (CHUAN BEI – fritilárie, PI PA – mišpulník). Další pomocné byliny doplňují sirup tak, aby měl komplexní působení. Díky své příjemné chuti je vhodný obzvláště pro děti.


Složení:

  • CHUAN BEI MU - fritilárie
  • PI PA YE - mišpulník
  • BAI BU - stemona
  • JIE GENG - platykodon
  • BO HE - máta
  • XING REN - meruňka

Poznámka:
Vzhledem k tomu, že nejčastějšími konzumenty sirupu jsou děti, které často odmítají „hořkou medicínu“, byl do sirupu přidán třtinový cukr. Při dodržování návodu je denní dávka cukru ze sirupu nižší než 1 gram, což je množství, které prakticky neovlivní denní profil ani u diabetiků.
Při léčbě kašle a zahlenění důrazně doporučujeme přerušení konzumace sladkostí a mléčných výrobků!


Dávkování:
1 polévková lžíce 3x denně event. na spaní. Tuto dávku lze zvyšovat či snižovat podle stavu. U dětí se obvykle předepisuje dávka o polovinu nižší. Doporučujeme před vypitím smíchat s teplou vodou.
Balení:

150ml

Zákazníci, kteří si koupili stejné zboží, koupili také: