Nápoj pěti hvězd

850

Nové

TCM účinky:

  • Ochlazuje horko RE ze žaludku a střev
  • Vylučuje horké toxiny RE DU
  • Rozpouští vlhký hlen TAN SHI
  • Zvlhčuje plíce FEI a podporuje produkci tělesných tekutin JIN YE
  • Zklidňuje a současně i posiluje ducha SHEN

Více informací

Toto zboží již není na skladě

479,00 Kč

Parametry

Složení Jiao gu lan (Gynostemma pětilistá – list), E zhu (Kurkuma dlouhá – oddenek)
Vlastnosti Doporučená denní dávka jsou 4 g prášku. 2 x denně 2 odměrky (2 gramy) v době mezi 10. – 18. hodinou
Balení 100 g bylinného produktu v prášku

Více informací

Složení:

  • Jiao gu lan (Gynostemma pětilistá – list)
  • E zhu (Kurkuma dlouhá – oddenek)
Dávkování:

100 g tohoto koncentrovaného prášku odpovídá 500 g běžného sušeného čaje. Doporučená denní dávka je 4 g koncentrátu, nejlépe 2 x denně 2 odměrky (2 g) v době mezi 10. – 18. hodinou. Děti do 12 let užívají poloviční dávku. Nemá žádné toxické účinky, může se užívat dlouhodobě, aniž hrozí předávkování. V těhotenství se nápoj neužívá.

Upozornění: Vzhledem k tomu, že se jedná o 100% přírodní produkt, pocházející z přírodní sklizně (žádné geneticky klonované ani modifikované pícniny, chemicky ošetřované a chuťově a barevně indiferentně stejné...), je třeba počítat s tím, že každá šarže může míti i trochu jinou barvu a chuť, což ovšem není na závadu a nemění to nic na deklarovaném účinku nápoje!

Příprava: Prášek se zalije cca 2 dcl horké vody. Po rozmíchání se popíjí teplý. Pro urychlení účinku (kupř. u obezity) lze nápoj pít častěji.

Po ránu je ideální kombinace MUDRce a ženšenu – kupř. 3 odměrky MUDRce + 1 odměrka ženšenu, přes den se většinou (dle potřeby) popíjejí Nápoj pěti hvězd (místo černé kávy, má i lehce podobnou chuť) či Nápoj nebeské víly, jinak Nápoj stříbrného větru se pije celý den při akutních potížích (virózy, alergie apod.)

Každá šarže bylin v našich produktech je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu, a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety a nápoje naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 511 druhů pesticidů (4 skupiny), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem, obzvláště u produktů z tzv. Třetího světa. Často se stává, že zákazníci v domnění, že užívají bylinné preparáty, jsou naopak "zanášeni" dalšími nežádoucími "chemikáliemi".


Balení:

100 g bylinného produktu v prášku (100% přírodní, bez jakýchkoliv syntetických či pojivových látek).


zdroj: MUDr. Petr Hoffmann, TCM Herbs s.r.o., [převzato 2017-10-25] Dostupné z:  https://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/caj/850-napoj-peti-hvezd

Zákazníci, kteří si koupili stejné zboží, koupili také: